APARTMANI BIONDA SENJ

spinstar spinstar
spinstar

    

ENGLESKI SLOVACKI
NJEMACKI
CESKI
kontakt
Talijanski
Madarska

Vážení návštevníci, vitajte na satránkach rodiny BIONDIĆ.                                                                                                                           Pohostinný domáci ponúkajú svojim hosťom výborné ubytovanie v novovybudovaných luxusne zariadených apartmánoch v tichej a idylickej atmosfére malého prímorského mestečka SENJ, ktoré sa nachádza pod horou Velebit, ktorá má dlhé a bohoaté dejiny a veľmi zaujimavú, vzrušujúcu prítomnosť v letných mesiacoch.

Vybrali sme si ako našu budúcnosť cestovný ruch a preto sa snažíme našim hosťom zabezpečiť služby na najvyššej úrovni. Či sa nám to darí, overte si  Vy sami!                                                                                                                              Tešíme sa na Vašu návštevu a ubezpečujeme Vás, že urobíme všetko aby ste mali príjemnú dovolenku a aby ste mali na ňu príjemné spomienky.

Apartmány

Apartmány

Cena

Cena

Reservations            &                 Booking

Reservations &  Booking
[APARTMANI BIONDA] [O NAMA] [NJEMACKI] [SLOVACKI] [ENGLESKI] [CESKI] [TALIJANSKI] [MADARSKI] [APARTMANI] [CIJENA] [KONTAKT] [OGLASI] [Linkovi]
home

      Copyright 2010 © Apartmani Bionda. All rights reserved